Optika 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.  

230Kč 
278
       
 

Čelo optického rozvaděče 19", 1U, 24 x spojka SC/SC.  

66Kč 
80
       
 

Optické rozvaděče 19" se používají k zakončení optických kabelů a jejich spojení s různými prvky vnějšího prostředí. Standardní výška 1U je určena max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 8, 12, 16 a 24.  

880Kč 
1 065
       
 

Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu pro samonosné kabely do průměru 3,5mm zatížitelnost 950N  

31Kč 
38
       
 

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.  

4Kč 
5
       
 

Nástěnný optický rozvaděč 24xSC , kovový.  

1 451Kč 
1 756
       
 

Nástěnný optický rozvaděč 24xST , kovový.  

1 252Kč 
1 515
       
 

Optický rozvaděč, 24 SC otvorů, s optickou kazetou, v šedé barvě o rozměrech 250x250x62 mm.  

727Kč 
880
       
 

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave  

7Kč 
8
       
 

FTTH optický kabel vhodný pro převěsy. Singlemod, 8 vláken, vlákno G.657A.  

15Kč 
19
       
 

Venkovní mikrokabel kabel 9/125, 4 vlákna, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí.Jako tahový prvek je použita kevlarová příze  

7Kč 
8
       
 

Venkovní mikrokabel kabel 9/125, 12vláken, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí. Jako tahový prvek je použita kevlarová příze  

9Kč 
10
       
 

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm. &nbsp &nbsp Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedb  

50Kč 
60
       
 

IsoPropyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.  

2 260Kč 
2 735
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

41Kč 
49
       
 

Venkovní optický nástěnný rozvaděč pro 24 adaptérů SC Simplex Vlastnosti: Vodotěsný, venkovní použití (IP65) Snadné použití Velký pracovní prostor Variabilní panely pro adaptéry umožňují org  

1 190Kč 
1 440
       
 

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou určení k zavěšení, PE plášt, 24 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z159, plochá konstrukce 9,1x3,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave  

22Kč 
27
       
 

Kotva pro ploché DROP kabely max. 10x4 mm, Telenco  

51Kč 
62
       
 

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou určení k zavěšení, PE plášt, 48 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z159, plochá konstrukce 12,5x5,5mm, KDP, vlákno OFS  

42Kč 
51
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

371Kč 
449
Doprodej
     
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

953Kč 
1 153
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.